Časté dotazy

Milí zájemci o Tantra masáže,

předem bych Vám všem chtěla moc poděkovat za Vaše dotazy, které nám v souvislosti s Tantrou a Tantra masážemi pokládáte. Vážíme si Vašeho zájmu a děkujeme Vám za Vaši důvěru. Protože se některé otázky opakují častěji, sepsala jsem je a zodpověděla :-) Přidala jsem i některé otázky, na něž se ptali mí klienti během mé dosavadní více jak dvouleté praxe Tantra masérky. Pokud jste nenašli odpověď zrovna na Vaši otázku, napište mi na info@tantramasaze-pardubice.cz, ráda další případné dotazy zodpovím.

Pro koho je masáž určena a jaká je nejčastější hranice věku?

Masáž je určena každému, kdo chce poznat účinky Tantrické masáže na vlastním těle. Série Tantrických masáží může mít i transformační nebo léčivý účinek.

Pokud i Vy chcete zažít Tantrickou masáž a říkáte si: “Nejsem na to moc mladý (-á) nebo starý (-á)..“, tak Vám chci říct, NEJSTE. Na novou hezkou a život obohacující zkušenost není nikdy pozdě! U  Tantrické masáže není žádné věkové omezení. Masáž se zahrnutím masáže intimních partií provádíme klientům(-kám) od věku 18 let (z důvodu našich zákonů), horní věková hranice stanovena není :-)

Pro zajímavost: Naší nejstarší klientkou je v současnosti 84letá paní, nejmladší klientce bylo 15 let (masáž bez intimní části).

Nejčastější věkovou skupinou jsou muži ve věku 30 – 55 let, ženy ve věku 40 – 60 let. Ale znovu říkám, věk není rozhodující, důležité je pro masáž pouze to, jak se cítíte vy. Nehleďte ani na to, co by si o Vás řeklo okolí. To platí ve všem, ne jen v Tantrické masáži. Dělejme to, co cítíme, co nás naplňuje, mějme rádi sami sebe a užívejme si každý den v naprosté přítomnosti.

A pro koho tedy masáž určena NENÍ?

Musím říct, že mezi lidmi stále panujeme mýtus, že Tantra = sex, a proto čekají od masáže i něco víc. Proto pro Vás, kdo do této skupiny patříte, mám smutnou zprávu. Tantrická masáž je pouze JEDNOSTRANNÁ masáž (masér(-ka) dává dotek, klient(-ka) dotek přijímá). Není to o oplácení doteků a v žádném případě nenabízíme erotickou službu. O tom, co ve skutečnosti je Tantrická masáž se můžete dočíst níže.

Co je Tantrická masáž

Tantrická masáž je celostní masáž těla, která zahrnuje masáž intimních partií a to z toho důvodu, že každý člověk má svoji životní sílu právě ve svém pohlaví. Životní síla se tedy rovná sexuální síle. Prostřednictvím Tantrické masáže se snažíme z našeho pohlaví rozvést energii do celého těla (doteky, dechem), abychom pak mohli žít mnohem plněji a radostněji. Podstatou Tantrické masáže je přítomný, vědomý a láskyplný dotek maséra(-ky). Během Tantrické masáže (právě z důvodu, že pracujeme s energií), mohou na povrch vyplout i různé emoce (radost, strach, úzkost, smutek, atd.). Všem těmto emocím nechte volný průběh, pokud se Vám chce smát, smějte se, pokud chcete brečet, brečte. Je dobré emoce nezadržovat, dovolit si to. Masér(-ka) pro Vás vytváří bezpečný prostor a pomáhá Vám Vaše emoce či vzpomínky „čistit“.

Jak se budu po masáži cítit?

Tantra masáž je jedinečný zážitek, pocity z ní jsou téměř slovy nepopsatelné. Pokud se někdy k Tantra masáži rozhodnete, určitě mi dáte za pravdu J Musím říct, že otázku: „Jak se cítíte?“ dávám zpravidla každému klientovi nebo klientce po masáži a téměř vždy říkají, že pro ten nádherný zážitek nemůžou najít ta správná slova. Některé zpětné vazby naleznete na záložce: „Reference“ Já bych k tomu ještě dodala, že Vám bude příjemně nejen na těle, ale i na duši, že problémy, které každého z nás potkávají, se Vám budou zdát mnohem menší a vy se budete cítit radostněji a pozitivněji :-) Opravdu platí, že většina našich problémů je jen v našich hlavách a když nad nimi usilovně přemýšlíme, „živíme je“ a ony rostou, byť ve skutečnosti nebo s odstupem času, tak opravdu velké nejsou.

Také se nás často ptáte na cenu.

K tomu bych chtěla říci, že cena je vyšší z několika důvodů. Tantrická masáž je, troufám si říct, „královna“ mezi všemi masážemi. Je to zážitek, na který nezapomenete a který si svoji cenu zaslouží. Pracujeme při ní s životní energií, masér(-ka) je plně přítomná, vědomá a dává Vám to nejlepší. Zároveň pro Vás a Váš prožitek vytváří bezpečný prostor. Proto, aby energie lépe plynula, masérka masíruje nahá, což některým může pomoci i při odstraňování strachu z nahoty. A v neposlední řadě, Tantrické masáže nelze dělat každý den 7 dní v týdnu. Jednak je práce s energií poměrně náročná a také se chceme věnovat každému klientovi co možná nejlépe. Vytvořili jsme pro Vás a Váš prožitek také odpovídající zázemí, abyste se u nás cítili nádherně.

Naše studio Vám vždy poskytovalo, poskytuje a bude poskytovat masáže na velmi vysoké úrovni, v co největší kvalitě a profesionalitě. My na sobě proto i dále sami pracujeme a rozvíjíme se na seminářích, workshopech.

Tantrické masáže dělám proto, že mě to moc baví, naplňuje a že mohu pomáhat lidem, aniž bych měla pocit oběti. Spokojený a usměvavý klient je pro mě velmi příjemné pohlazení na duši.

Vážíme si Vaší přízně, a proto jsme pro naše klienty(-ky) vytvořili věrnostní program jako poděkování za Vaši důvěru. Na každou další masáž získáváte automaticky dárek v hodnotě 10 % z ceny a za každého doporučeného klienta, který se objedná a přijde na masáž na základě Vašeho doporučení máte dalších 10 %.     

Jak se mohu objednat?

Objednávat se můžete telefonicky každý den (vč. víkendů a svátků) v době od 8:00 do 21:00 hod nebo emailem. Pokud chcete masáž v týž den, objednejte se prosím telefonicky. Pokud Vám nebereme telefon, právě masírujeme. Zavoláme Vám zpět jakmile budeme moci, případně nám zašlete SMS, pokud si zpětný telefonát z jakéhokoliv důvodu nepřejete.  

Jak dlouho dopředu se mám objednat?

Ideální doba pro objednání je min. 1 den dopředu. Zavolat ale můžete i v den masáže, min. však 2 hodiny před samotnou masáží. Snažíme se našim klientům(-kám) vycházet maximálně vstříc a ve většině případů Vám časem vyhovíme. Rozumíme i tomu, že když už jste se rozhodli, že dnes si dopřejete masáž, chcete ji hned a ne až zítra :-)

Kdo mě bude masírovat?

Protože Vám chceme poskytovat co nejkvalitnější služby, masírujeme zatím pouze my dva, tedy Jani a Petr (viz. naše medailonky v záložce tým). A tomu komu zavoláte nebo koho si budete přát, ten Vás také bude masírovat :-) Do budoucna uvažujeme i o rozšíření našeho týmu. Až projdou masérky potřebnými školeními, zahrneme do naší nabídky 4ruční masáže.   

Jdu poprvé, mám strach, jsem nervózní.

To je přirozené. I my jsme se nějakou dobu odhodlávali (ženy se zpravidla odhodlávají déle než muži), než zakusíme kouzlo Tantrické masáže. Před samotnou Tantrickou masáží Vám pomůžeme nervozitu či strach rozmělnit v úvodním povídání, ve kterém se můžete zeptat na cokoliv, vysdílet co potřebujete, apod. My Vás pak seznámíme (pokud jdete poprvé) s průběhem masáže. Pak si můžete dát sprchu, kterou doporučujeme, imaginárně si můžete představit, že ze sebe smýváte nervozitu či strach. Masáž pak začíná tzv. Tantrickým rituálem, který slouží jednak k tomu, abychom se vzájemně na sebe naladili a jednak i k tomu, aby se rozplynul Váš ostych, abyste se přestali bát.

Jsem hodně stydlivá (-ý), určitě se budu stydět. Co s tím?

I to je přirozené. Většina klientek(-ů) mi po masáži říká, že jim nahota přišla během masáže úplně přirozená a že i jim se to zdá divné, ale že si nedokázali představit, že se nebudou stydět a ono se to stalo. I k odhození studu slouží Tantrický rituál. Na začátku máte na sobě lunghi/sarong (velký šátek), který Vám odložíme až v polovině Tantrického rituálu. Respektujeme samozřejmě i to, když se někdo nechce svléci, chce si nechat spodní prádlo. Je to Vaše masáž, důležité je, abyste se při ní cítili sami co nejlépe. My Vám můžeme dát pouze doporučení, že je mnohem příjemnější nechat působit dotek na nahém těle. 

Jak dlouhou Tantra masáž zvolit?

Rozhodnutí je na Vás. Obecně platí, že čím delší masáž, tím intenzivnější a hlubší zážitek. Ženám doporučujeme min. 2hodinovou masáž, neboť ženy potřebují delší čas na uvolnění. Mužům doporučuji masáže od 1,5 hod. Pokud na sobě ale chcete pracovat či pomoci „léčit“, je k tomu zapotřebí mnohem více času (ideální jsou 3 hodiny) a také mnohem více masáží. Neočekávejte, že jedna masáž Vám změní život. Je dobré k Tantra masáži přistupovat s dávkou pokory a bez očekávání. To platí potažmo i v životě.

Pokud i teď stále váháte, jakou masáž zvolit, máte možnost objednat se kdykoliv na hodinovou masáž, zakusit jí a až například v průběhu masáže se rozhodnout, že chcete masáž delší (chápu, že člověk může mít strach z neznámého). V hodinové masáži masáž intimních partií není zahrnuta z toho důvodu, že hodina nenabízí prostor k tomu, aby člověk poznal skutečné účinky Tantra masáže. Je to "ochutnávka", při níž Vám masér(-ka) prostřednictvím doteků pomáhá spojit se s Vaší životní energií. Od 90 min. (včetně) se pak klient (-ka) může rozhodnout, zda intimní masáž ano nebo ne (i v průběhu masáže lze změnit názor). Důležité je, jak se cítíte právě v ten okamžik.

 

Víc otázek mě nenapadlo, pokud jste nenašli odpověď na svoji otázku, kontaktujte mě :-) Doplním :-)

Závěrem bych chtěla ještě napsat, když ucítíte sami na sobě, že jste odhodláni a chcete Tantrickou masáž zkusit, ozvěte se, rádi Vám budeme průvodci na Vaší cestě nového zážitku. Nebojte se a nenechte se nikým do ničeho nutit, ani v životě. I já, byť v poměrně mladém věku ;-) ze své zkušenosti musím říct, že strach je nejhorší rádce a že finance nejsou v životě to nejdůležitější. Obecně platí, že život je příliš krátký na to, aby člověk nežil přítomností, nezkoušel něco nového (třeba to nevyjde, ale když to nezkusíte, nikdy se to nedozvíte) a neužíval si života. Na novou hezkou zkušenost není nikdy pozdě. Tak třeba i s Vámi naviděnou.

Přejeme Vám hezké dny a děkujeme,


Jani + Petr*

Galerie fotografií

    

Kontakty

+420 604 147 289 – Jani

+420 603 877 187 – Petr

e-mail: info@tantramasaze-pardubice.cz