Doporučujeme

 

Na tuto stránku budeme přidávat weby lidí, které jsme měli možnost poznat a jejichž práce si velmi vážíme! Také oni ji dělají pro radost a s láskou:

 

Ing. Ivo Janeček(motivátor, kouč osobního rozvoje, terapeut). Jeho specialitou je přechod přes žhavé uhlíky -www.firewalking.cz

 

Kamila Kubátová  - www.kubatova.com - Výtvarnice, výrobce šperků na zakázku, svatby, dárečky z lásky, narozeniny, výročí a mnoho dalšího. Kamča pracuje hlavně s přírodním kamenem, chirurgickou ocelí a cínem. Ukázku její tvorby s možností zakoupení naleznete zde: www.fler.cz/shop/kamilakamila . I v našem studiu můžete vidět jeden z jejich krásných obrazů, který jsem si objednala na zakázku. 

 

Marcela Krčálová - www.marcelakrcalova.cz - Průvodce na cestě k sobě i k druhým. Rodinné konstelace. Prožitkové semináře. Masáže Trutnov.

 

 Tantra flow - TantraflowDavid Kopecký - www.tantraflow.net - Pokud jste bi/gay nebo "open-minded" muž,
 vřele dopor
učujeme kurzy, sebepoznávací workshopy, přednášky, či tantrické i netantrické masáže,
 které má 
nabídce toto studio.                     

 

                               

Vratislava Vivian Bellinger - http://vivian.vesele.info/ - Přehled jejích kurzů, seminářů a mnoho dalšího naleznete na uvedené webové stránce.  


Pozitivní evoluce, o.s.

Velmi si vážíme pana Karla Janečka jako člověka. Dělá práci, která ho obrovsky baví a naplňuje a zároveň spojuje pozitivně smýšlející lidi, kteří vnímají zodpovědnost za náš společný svět. Děkujeme!

Karel Janeček je zakladatel sdružení Pozitivní evoluce, o.s. - více informací zde: www.pozitivnievoluce.cz . Jsme jejími příznivci, přidejte se i vy.

Cílem PE je zlepšení společenského klimatu v naší zemi. Společnost prochází krizí hodnot. Většina lidí cítí potřebu změny, bohužel však postupně ztrácí naději, že k ní dojde. Lidé jsou unaveni politikou, často se jejich názor omezí na „ono to nějak dopadne“. V naší zemi ovšem existuje řada sdružení i jednotlivců, dělajících dobré věci. Iniciativa Pozitivní evoluce je impulsem k jejich propojení a celospolečenské diskuzi o tématech, která společně sdílíme a na kterých můžeme spolupracovat. (Text převzat ze stránek PE)

 

 

 

 

  Galerie fotografií

    

Kontakty

+420 604 147 289 – Jani

+420 603 877 187 – Petr

e-mail: info@tantramasaze-pardubice.cz