Tantra

Tantra - tajemné, mýty opředené slovo? Pojďme se s Tantrou (cestou osobního rozvoje) seznámit blíže..

Pro každodenní spěch, starosti, práci, často i „neřešitelné“ citové potíže, soupeření s okolím, obavy a řadu jiných rušivých vlivů, které nás odcizují našemu vlastnímu srdci, mnohdy zapomínáme na skrytou sílu naší duše.

Každý muž i žena se všech takovýchto vnitřních bolestí mohou zbavit pouhou změnou úhlu pohledu na svůj život. Často vidíme pouze negativní stránku bytí, aniž bychom si uvědomovali, že vše má svůj smysl.

Tantra je komplexní naukou o životě lidské bytosti v celé její podstatě. Častokrát bývá spojována pouze s formou sexuality, bez jakéhokoliv dalšího vysvětlení.

U sexu, který je s Tantrou velmi často spojován, se velmi často stává, že člověk není s milovanou osobou propojen a myslí na něco jiného. Ego si s ním hraje, mnohdy promlouvá i spousta bloků spojených s přijetím, denní starosti a problémy. Možná to znáte taky. Ženy, ale i muži, u sexu mnohdy myslí na spoustu jiných věcí (práce, děti, probíhající fotbal v TV, apod.) Ve skutečnosti, i když jen jeden z páru myslí u sexu na něco jiného, tak aniž si je toho vědom, ochuzuje vzájemný prožitek intimity. Výsledkem „oboustranného snažení“, jehož cílem je jen orgasmus, je citové prázdno. Ano, dosáhneme-li v tomto stavu orgasmu, chvíli se nám možná může motat hlava z vyššího okysličení (tedy pokud se vůbec zadýcháme) a pocítíme příjemné uvolnění, ale nezdá se Vám, že je to málo? My totiž mnohdy ani nevíme, neznalí svého těla, co by nám sex mohl poskytnout a co je k tomu potřeba.

Tantra je cvičení a učení pomocí osobní zkušenosti. Učí nás nabývat energie a povznést duši, pozorovat dění a chápat, prožívat život a být šťastný. Tato cesta pro člověka topícího se v širém moři života může znamenat hozený záchranný kruh. Pro spokojené a vnímavé lidi znamená Tantra rozšíření a prohloubení jejich citového a intimního prožívání. Jedním z návodů pro společné sdílení a prostředek k hlubokému poznání vlastního těla je Tantra masáž (podrobněji na záložce Tantra masáž).

Tantra Vás nezavede na žádné určité místo, jde však o cestu k cíli k nalezení radostného života, je to dobrodružství a umění přijímat, odhalit magická zákoutí svého vědomí, srdce a celého těla.

Tantra umí člověka pobídnout k osvobození od všech pout a psychických i citových těžkostí, najít sebe sama ve svém niterném já a pomůže vidět pravdivěji vlastní osobnost bez stínu ega.

Zbavíte se tíživých a neprostupných vrstev, uzavírajících Vaši osobnost a najdete lásku, kterou nosíte v srdci a k níž jsme byli stvořeni.

Život je příliš krátký na to, abyste chodili do práce, která vás nebaví, žili ve vztahu, který Vás nenaplňuje, odkládali zážitky, po kterých Vaše srdce touží. Je také moc krátký na to, abyste se báli budoucnosti a kvůli strachu nežili přítomnosti. Tantra má potenciál Vám dodat sílu vydat se po šťastnější cestě.

Galerie fotografií

    

Kontakty

+420 604 147 289 – Jani

+420 603 877 187 – Petr

e-mail: info@tantramasaze-pardubice.cz