Věřím ve své sny

Ano, skutečně to tak je – věřím v to, že když si člověk opravdu něco v hloubi srdce přeje, tak se mu to splní.

Ještě před pár lety jsem si ale říkala, že to možné není. Co se ve mně změnilo? Povím Vám to. Na konci roku 2009 jsem se zúčastnila silvestrovského tantrického semináře, jehož cílem bylo vytvořit si „jantru“ neboli „vision board“ (obraz přání a snů). Vlastně takové zamyšlení toho, co si opravdu přejete. Upřímně jsem nevěřila, že když si z časopisů vystříhám pár obrázků, které se mi líbí a znázorňují můj sen, nalepím je na papír a řeknu si, že se splní, že se mi doopravdy splní.. Ale když už jsem na semináři byla, řekla jsem si, že to vyzkouším. Za zkoušku člověk nic nedá :-) A otestovala jsem si to na jednoduché věci :-) 11 let před seminářem jsem nebyla u moře a přitom jsem o tom každý rok snila. V časopisech jsem proto našla obrázky krásných písčitých pláží, moří, palem a začala jsem vystřihovat. Abych svůj sen podpořila, řekla jsem si, že na papír raději nalepím moří hned několik :-) Nakonec byly čtyři :-) A to by v tom už musel být čert, aby se alespoň jedno nesplnilo :-) Mezi mými dalšími přáními bylo cítit se krásná, být taková žena s velkým Ž. V té době jsem měla krásu spojenou hodně s hollywoodskými herečkami a vlastně ani nevím proč. Aby se mi zhmotnil i tento sen, vystřihla jsem si nápis Hollywood a nakreslila na něj hvězdu. Když se na můj rozpracovaný vision board dívala lektorka Denisa, ptala se mě, jestli chci jet do Ameriky. Udiveně jsem se na ní podívala a řekla jsem ji: „Ne, já chci být jen tak krásná jako jsou hollywoodské hvězdy“. Usmála se na mě a říká mi: „No, myslím, že to bude možná trochu jinak..“. Tehdy jsem tomu moc nerozuměla, pochopila jsem to až o rok později (o tom ale později) :-) Mezi mými dalšími přáními bylo zdraví, štěstí, láska, sex, urovnané rodinné vztahy, sport, peníze atd. Po dokončení našich přání jsme vizualizaci podpořili ještě rituálem a první den v novém roce se plni očekávání rozjeli zpět do našich domovů.

…Možná jste teď napjati, jestli jsem byla u moře a jak to bylo s Hollywoodem? Asi tušíte a já Vás nebudu napínat :-) U moře jsem skutečně byla a co pro mě bylo neskutečný bylo to, že v roce 2010 čtyřikrát!!! Jedno moře (konkrétně Chorvatsko) jsem měla slíbené už v roce 2009, ale že se k moři podívám ještě 3krát (Francie, Španělsko, Holandsko), to bylo neuvěřitelné! :-) V lednu 2012 jsem pochopila i slova Denisy. Pracovně jsme byli v Americe (o Americe jsem snila už jako malá holka, ale nikdy jsem si nemyslela, že se tam opravdu podívám) a v rámci kongresu jsme měli několik fakultativních výletů. A ano, správně, jeden z nich byl právě do Hollywoodu.. :-) Co z toho plyne? Sny se plní, jen doporučuji před tím, než si něco vizualizujete, dobře si to rozmyslete, ať se Vám splní opravdu to, co máte na mysli ;-) :-)

Od té doby jsem si vision board udělala ještě několikrát a potvrzuji, že moje přání se postupně opravdu plní! Některé se splní během chvíle, některé později. I já na splnění některých přání ještě čekám, ale nepřestávám jim věřit!

Blíží se konec roku, hodně lidí bilancuje, co se jim v tomto roce povedlo, nepovedlo, co by chtěli změnit, apod. Pokud i vy patříte do této skupiny a máte nějaký sen, zkuste si ho vizualizovat. Stačí Vám k tomu jakýkoliv časopis nebo jen pastelky (fixy), kus papíru, případně nůžky, lepidlo.. trocha času a jasný záměr :-) Nemusíte k tomu ani dělat žádný velký rituál, jen vyšlete myšlenku s přáním, ať se přání splní :-) A pak už jen čekejte a buďte trpěliví! Věřím, že zázraky se budou dít i Vám! A ještě moje malé doporučení – své vision boardy si poté připíchněte na nástěnku nebo si je dejte někam, kde je budete mít alespoň občas na očích (i to, že se na ně občas podíváte, Vaše sny podpoří a pomůže k jejich zhmotnění). A pokud mi stále nevěříte, tak to prostě jen zkuste - za zkoušku nic nedáte a třeba stejně jako já budete příjemně překvapeni! :-)

Pierre Franckh o tom, jak se plní sny, napsal knížku. Jmenuje se: „Jak si správně přát“. Pokud rádi čtete a chcete se o kouzlu toho, jak je možné, že se přání plní, dozvědět víc, vřele doporučuji :-)

Věřme ve své sny a běžme za nimi! A nikdy si nikým nenechme svůj sen ukrást!

 

Ukázka mých vision boardů:

     

A splněný Hollywood :-)

 

Galerie fotografií

    

Kontakty

+420 604 147 289 – Jani

+420 603 877 187 – Petr

e-mail: info@tantramasaze-pardubice.cz