Jani

Jmenuji se Jana Pěkná a ráda bych Vám sdílela svůj příběh o tom, co je pro mě Tantra a proč pracuji jako Tantra masérka :-)

Tantru jsem poprvé zakusila v srpnu 2009, kdy jsem prožívala jedno z nejtěžších životních období. Toto učení mi pomohlo uvědomit si, že vyrovnanost a klid jsou prvním krokem k tomu, jak mohu o svou „uplakanou“ duši pečovat. Od malička velmi ráda upřímně pomáhám druhým a zjistila jsem, že jedině když budu spokojena sama se sebou, můžu druhým opravdu něco dát a něco pozitivního ze sebe vyzařovat. Začala jsem na sobě pracovat a naslouchala jsem svému vnitřnímu hlasu, svým pocitům a touhám. Zjistila jsem, že s pozitivním přístupem se jakákoliv překážka jeví jako nová cesta, nové rozhodnutí a přináší další nové možnosti. Co je pro mě skutečně důležité je komunikovat se svým nitrem, zjistit, co opravdu potřebuji. Mám hluboko v sobě plno otázek, které postupně vyplouvají na povrch. Odpovědi na ně hledám sama v sobě, na kurzech Tantry a v rozhovorech s ostatními lidmi. Posuzuji všechny situace novýma očima, a i když na chvíli třeba sklouznu zase zpět do starého způsobu myšlení, už nečekám na to, až mě z něho někdo dostane, ale hledám cestu ven vlastními silami, abych si mohla užívat života. Vše mám ve svých rukou. Stejně jako Vy. Je jen na každém z nás, jak budeme v životě šťastní. Věřím, že já už si svoji správnou cestu našla: „Nezapomínat sama na sebe. Dopřát si chvilku sama pro sebe, zregenerovat své fyzické a duševní síly, neutíkat před problémy a zůstávat otevřená, neboť jen tak mohu svůj život považovat za šťastný a smysluplný“. Pozitivní změnu na sobě vidím nejen já, ale i mé okolí. Nepřestávám na sobě pracovat a stále se těším z nových krůčků :-). Nepopírám, že moje duše již nezápasí s mým nitrem, touhou, sny a racionálním myšlením a jednáním. Snažím se příliš neanalyzovat a poslouchat svoji intuici, být ŽENOU. Jsem vděčná za všechny výzvy, které mi život přináší a které mě posouvají vpřed. Obrovský vděk cítím ke všem, kteří v obtížných chvílích stojí při mně a podporují mě. I proto se tantra a tantrické masáže staly součástí mého života. Přinesly mi do osobního života klid, trpělivost, víru a můj partnerský život obohatily nejen v oblasti sexuality, ale především o otevřenost a porozumění.

Ráda pomáhám druhým a skrze tantrické masáže mohu pomoci nejen Vám, ale zároveň i sama sobě. Každá masáž má svoji nepopsatelnou krásu a sílu. Poznáváme, že jsme si navzájem zdrojem inspirace a nového pohledu. Ať si to připouštíme, nebo ne, často jsme si v životě zrcadly. Odrážíme nejen své duševní rozpoložení, ale i svoje vnitřní nastavení a míru otevření srdce. Nebraňme se vidět sami sebe, učme se nejen z chyb vlastních a hledejme v sobě sílu, abychom byli šťastní a svůj život obohatili o radost a lásku. I když je to někdy těžké, nezapomínejme brát život takový jaký je, bez pocitu ublížení nebo nespravedlnosti. Děkujme za výzvy a mějme radost z úspěchů.

Praxe: Od listopadu 2010 do srpna 2012 jsem působila jako masérka v Tantra Spa Praha. Během roku 2012 jsem začala masírovat na základě poptávky i v Pardubicích. Na začátku prázdnin jsem se srdcem rozhodla, že v Pardubicích zůstanu i kvůli Vám.

S láskou, Jani

Jani

Galerie fotografií

    

Kontakty

+420 604 147 289 – Jani

+420 603 877 187 – Petr

e-mail: info@tantramasaze-pardubice.cz