Připravované kurzy a semináře


Milí zájemci o hlubší poznání Tantry, její energie a Tantrických masáží

 

Váš zájem v nás podnítil „odvahu“ Vám přiblížit naše zkušenosti, předat informace o Tantře a zasvětit Vás do kouzla Tantrické masáže.

Hledali jsme formu, jak nejlépe se s Vámi o bohatství Tantry podělit. Nabízíme Vám
5 setkání, kde vysvětlíme základní principy a v praktických cvičeních si postupnými kroky vyzkoušíte působení Tantrické energie a osvojíte dovednosti Tantrické masáže.

Cílem těchto setkání je možnost obohatit Váš život o nový rozměr vnímání, otevření Vašeho srdce a duše a naučit Vás základ Tantrické masáže.

Absolvovat můžete všechna setkání nebo pouze ta, které vás osloví, ve kterých chcete prohloubit své znalosti.

Na základě Vašeho zájmu jsme vypsali nový termín!  


V roce 2018 jsme vypsali i "předstupeň" našich setkání - Tantrický kurz pro páry či jednotlivce více informací naleznete zde: http://tantramasaze-pardubice.cz/Kurz%20pro%20p%C3%A1ry%20%C4%8Di%20jednotlivce/

Termín:  


Setkání první: Dech, Dotek, Tantrický rituál

Cyklus zahájí úvodní povídání o Tantře a praktická tantrická cvičení. Dech je jedním ze základních pilířů pro vědomé vnímání a prožívání, nezbytné prvky Tantrické masáže. V tomto semináři Vás provedeme několika dechovými cvičeními, jednak proto, abyste lépe dokázali vnímat pocity svého těla, uměli Váš dech prohloubit, ale i proto, abyste se dokázali naladit na druhého člověka a rozeznali jeho potřeby. Další, z našeho pohledu neméně důležitá cvičení, která jsme pro Vás připravili, jsou zaměřena na přítomný, vědomý, láskyplný dotek. Na jeho dávání a přijímání. Celý den završí výuka Tantrického rituálu, podle nás jedné z nejdůležitější složek Tantrické masáže.

Během dne tak budete moci zažít několik nevšedních zážitků a naučit se žít více v přítomnosti.

Termín:  leden/únor 2019

 

Setkání druhé: Úvod do Tantrické masáže

V tomto dni navážeme na poznatky, které jsme se již naučili v úvodu. Zopakujeme Tantrický rituál, jehož hlavním smyslem je vzájemné naladění se, ukotvení, odhození běžných starostí, strachu a studu a přijetí toho být tady a teď.

Cílem tohoto dne je naučit Vás základní prvky Tantrické masáže a práce s energií. Vysvětlíme a procvičíme princip rozprostření energie, kvalitu doteku, sled jednotlivých kroků. Zažijete masáž horkými žíňkami, masáž hladivými předměty a olejovou masáž. Každý prvek v Tantrické masáži má svůj význam. Vyzkoušíte na svém těle, jaké je přijímat a dávat doteky – od jemných a éterických až po pevné, zemité a ohnivé.

Termín:  únor/březen 2019

 

Setkání třetí: Tantrická masáž

Po nácviku technik a principů Tantrické masáže přejdeme k výuce masáži intimních partií – jóni a lingamu. V oblasti centra těla je soustředěna životní síla, která zajišťuje kontinuitu lidského pokolení. Tato energie má moc léčit a být zdrojem naší síly. Proto ji pomocí Tantrické masáže kultivujeme a posilujeme.

Prostřednictvím doteků a různých technik Vás naučíme rozprostřít tuto energii do celého Vašeho těla, tak může být Váš život plnější a radostnější, můžete najít jeho novou dimenzi.

Termín:  březen/duben 2019

 

Setkání čtvrté: Tantrická masáž – rozšíření získaných základních znalostí

V tomto semináři zopakujeme Tantrickou masáž a Vaše znalosti rozšíříme o další prvky,  kterými lze Tantrické masáže rovněž obohatit a zážitek prohloubit.. Naučíme Vás základní techniky masáže prostaty a seznámíme Vás s taoistickou technikou zvanou „Velký Tah“, při níž energie zůstává v těle muže.

Pro uvolnění Vám dáme zakusit  i citlivou masáž hlavy a dutin v oblasti hlavy.

Termín: duben/květen 2019

 

Setkání páté: Den plný inspirace

Den, ve kterém budete mít možnost dalšího setkání, bude prostor na Vaše dotazy, na sdílení Vašich životních příběhů a vlastních zkušeností s Tantrou, na prohloubení získaných poznatků. Zároveň budete mít možnost na vlastním těle ochutnat kouzlo víceruční masáže v bezpečném a intimním prostoru. Udělejte si krásný den ve skupině stejně naladěných lidí.  Získáte nové informace a  inspiraci od ostatních. Těšíme se na Vaši zpětnou vazbu.

Termín: květen/červen 2019


OBECNÉ INFORMACE:

Termín a čas:

Jednotlivá setkání budou probíhat vždy ve výše uvedených dnech od 9:30 hod. do cca 18 hod.

Cena:

 

Jakékoliv 1.setkání

Jakékoliv druhé
a další setkání

Celý cyklus seminářů (1. - 5.)***

Pár

4.777,-*

3.277,-

17.777,- (v ceně je dárek v celk. hodnotě 7.477,- Kč)

Žena

2.777,-**

2.077,-

10.777,- (v ceně je dárek v celk, hodnotě 3.777,- Kč)

Muž

3.777,-**

3.077,-

15.777,- (v ceně je dárek v celk. hodnotě 3.777,- Kč)

*      v ceně je dárek v hodnotě 1.477,- Kč – poukázka na masáž v našem studiu

**    v ceně je dárek v hodnotě 777,- Kč – poukázka na masáž v našem studiu

***  cena platí při platbě všech 5ti seminářů předem,

 

Pozn.: Pokud se účastníte všech 5ti seminářů, jako poděkování od nás dostanete 2 hodinovou Tantrickou masáž v našem studiu stejně jako když si předplatíte kurz dopředu.

 

Počet účastníků

Maximální počet účastníků na každém kurzu je 8 osob. Chceme Vám tak zajistit komorní prostor a individuální přístup lektorů.

 

Přihlášky:

Zasílejte na e-mail: info@tantramasaze-pardubice.cz

 

Po Vašem přihlášení Vám zašleme podrobné informace o místě konání a další praktické informace, abyste se mohli na setkání dobře připravit.

 

Potřebujete-li další informace, zavolejte nám nebo napište email na info@tantramasaze-pardubice.cz. Pokud se nedovoláte, pošlete nám prosím SMS a my se Vám ozveme zpět.

 

Těšíme se na čas s Vámi,     

Jani a Petr*

 

 

Dále pro Vás máme připraveny níže uvedené semináře a možnost výuky Tantrické masáže. Pokud máte zájem, kontaktujte nás. Po předběžném zájmu stanovíme termíny :-)


Semináře:

- Rituál ochutnávky Tantrické masáže 

- Povídání o srdci, pohlazení a tantrické energii

 

Výuka Tantrické masáže

- individuální

- skupinová

Galerie fotografií

    

Kontakty

+420 604 147 289 – Jani

+420 603 877 187 – Petr

e-mail: info@tantramasaze-pardubice.cz