Tantra masáž

V České republice je pod pojmem Tantra masáž skryta celostní masáž těla, která může zahrnovat masáž intimních partií (u ženy - masáž jóni, u muže - masáž lingamu). Skrze přítomný, vědomý, citlivý a láskyplný dotek maséra (-ky) tak zažijete hluboký a jedinečný prožitek. 

Tantra masáž je nejintenzivnějším projevem práce s životní energií. Dá se říci, že je poznávacím zájezdem prožívání all inclusive Vašeho těla.  Odevzdat se s důvěrou a přijetím skutečnosti, že tady a teď jde skutečně jen o Vás a Vaše pocity. Můžete se jim plně oddat a otevřít se přijetí a nechat energii plynout. Prožijete nádherné pocity, ale mohou vyplavat  i potlačené emoce běžného žití, nedostatek něhy, citu a pochopení. Tyto pocity dokáže energie masáže rozpustit a někdy i v doprovodu slz odplavit. Budete vnímat nově doteky, reakce Vaší duše a těla, energie prostoupí intenzivně všechny Vaše buňky. Přijde uvědomění přítomného okamžiku a zažijete pocit sebelásky, která léčí neuvěřitelným způsobem. (Nebyli jsme zvyklí s ní pracovat, mnohé to bohužel učí až zásadní obrat v životě či vážná nemoc) Je to vlastně jeden z cílů našeho života. Mít se rád a milovat své tělo, které nám (v souladu s tím, jak se o něj staráme) tak úžasně slouží. Po naplno prožité Tantra masáži milujete sebe i celý svět :-) Člověk naplněný láskou jí může rozdávat dalším a přinášet radost.

Tantra masáž mohou přijímat ženy i muže bez rozdílu věku. Na nový hezký zážitek není nikdy pozdě!

Smyslem Tantra masáže je Vaši energii probudit, udržet a rozprostřít po celém těle. Pokud se dotekem otevřete, je velice pravděpodobné, že Vaše tělo zareaguje vzrušením. Je to přirozené a není potřeba se za to stydět, ale užít si to. Při masáži se tak můžete dotknout nových rovin vaší sexuality. Stejně tak se může, ale nemusí, stát, že v průběhu masáže dosáhnete orgasmu a ejakulace. 

Pro masáž Vám poskytujeme bezpečný prostor pro Váš hluboký prožitek. Oplácení doteků není možné. Masáž má předem jasně stanovený rámec, nikdy nezajde dále!  

Tantra masáž probouzí životní sílu, vitalitu, obohacuje život o radost a lásku. Prožitek hluboké relaxace má blahodárný účinek nejen pro tělo, ale i pro naši mysl.


A na co se tedy můžete těšit?

 
Průběh tantra masáže:
 
- tantrický rituál

- masáž horkými žíňkami

- olejová masáž- masáž hladivými předměty (vějíře, peříčka, apod.)

- masáž intimních partií (jóni / linghamu)

 

Pokud Vás, muži, zajímá více práce s energií, můžeme Vás naučit techniku, tzv. „Velkého tahu“, jehož podstatou je rozprostření vzrušení do celého Vašeho těla. Budete-li mít o tuto techniku zájem, masér(-ka) Vám ji rád(a) vysvětlí. 

 

Doporučení:

Ženám doporučujeme 2hodinovou masáž.

Mužům 1,5 – 2 hodiny (záleží na tom, zda má muž zájem i o masáž prostaty). Všeobecně však platí, že delší masáž vede do větší hloubky prožitku.

 

 

 

Galerie fotografií

    

Kontakty

+420 604 147 289 – Jani

+420 603 877 187 – Petr

e-mail: info@tantramasaze-pardubice.cz