Reference

 

Děkujeme za Vaše zpětné vazby a sdílení!

  

Reference - Jani

 

"Dobrý den. Děkuji za krásný zážitek. Zachránila jste jeden svět :-)"

Michal - srpen 2017

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 "Milá Jani, ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za včerejší nezapomenutelnou masáž. Bylo to něco úžasného a stále jsem plný energie. Děkuji moc."

 Roman - únor 2017

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Prožitek celostní smyslné masáže v podání Jani bych přál každému člověku. Svět by byl lepší a lidé šťastnější a svobodnější. Jani naplňuje beze zbytku to, co tak často chybí lidem, jejichž životním posláním a prací je služba druhým v jakékoli formě. Její angažmá pro člověka, který se jí svěří do péče je stoprocentní, pravdivé a láskyplné. Výsledkem je zážitek, který opravdu může změnit váš život. Proč? Protože zjistíte, že váš život se rozdělí na 2 části. Před ním a po něm. Zjistíte, že zažité stereotypy vnímání a prožívání nejsou neměnné a že vaše tělo může hrát symfonii životní radosti a síly místo ukňourané jarmareční písně. Prožijete povznesený duchovní rozměr svojí existence, budete lépe znát svou hodnotu a místo ve světě. Přál bych každému zažít to, co Jani dokáže prostřednictvím tantrické masáže v práci s tělem a duší."

David - prosinec 2015

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Milá Jani,

právě v těchto dnech před
 dvěma roky jsem prožil svoji první zkušenost s tantrickou masáží ve Tvém jedinečném podání. Jelikož bývá zvykem výročí slavit, využívám tuto příležitost k tomu, abych Ti touto cestou vyslovil svůj veliký obdiv a zároveň i poděkování za všechna naše pravidelná setkání. Je sice pravda, že Ti děkuji po každé masáži, ale to je "pouze" v soukromí a jen mezi námi. Ty si ale zasloužíš poděkování mnohem větší a proto Ti děkuji z celého srdce zde na Tvých stránkách  a tudíž poloveřejně. Díky Tvé existenci, vstřícnosti a porozumění se mi daří prožívat svůj život daleko intenzivněji, lépe zvládám překážky a trable, které život přináší a dokáži si vychutnat i ty nejobyčejnější chvíle a radovat se z úpných maličkostí. Dokáži se teď dokonce usmívat i v situacích, kdy by mnozí jiní byli zoufalí a dokáži poděkovat osudu i za nezdary a karamboly. A to všechno je důsledek změny, kterou se mnou provedla Tvoje každoměsíční tantrická masáž a jí předcházející rituál.  Ta změna ze mě udělala nevyléčitelného tantraholika a vždy, když se loučíme, přeji si, aby ten měsíc, co mě dělí od dalšího setkání, uběhl co nejrychleji a já se opět mohl odevzdat do Tvé péče a na dvě hodiny se dostat do jiného světa. Do světa bez myšlenek na násilí, bezpráví, utrpení, mamonářství, lži a pohrdání životem - do světa blaha. Za ty dva roky jsem se naučil ten přechod zvládat téměř od prvního okamžiku tantrického rituálu a setrvat v něm nejen po celou dobu masáže, ale ještě hezkých pár chvil po ní. Přeji Tobě i Peťovi, aby jste ve své činnosti vytrvali a dál rozdávali lidem lásku a něhu. Současně věřím, že těch lidí, kteří pochopí smysl svého bytí a dokáží rozeznat, co je v životě důležité, bude stále přibývat a že si najdou cestu k vám a stanou se z nich také nevyléčitelní tantraholici."

Milan, Pardubice - únor 2015

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Milá Jani,

dnešní Tantra masáž u Vás byla pro mě něčím nezapomenutelným, když jsem si ještě jednou pročítal všechny Vaše reference, musím souhlasit s každým slovem a vidím, že obdobně reagujících máte stále plno. Opravdu to jen dokazuje Váš nádherný přístup. Už místo a první dojmy z prostředí dávalo tušit něčeho vyjímečného, tady musím složit poklonu a poděkování panu Petrovi. Následný ničím nerušený rozhovor a pro mě Vaše obrovská  upřímnost  dala vzniknout  pocitu  jistoty a DŮVĚRY, které si neskutečně vážím. Je zvláštní jak "málo" času stačí pro to, aby dva cizí lidé prožili následující okamžiky plné osobního uvědomění a bez vedlejších vlivů. Úvodní rituál byl velký krok do neznáma, síla, první dotek, dech, pohlazení, upřímný pohled  .. atd jsou tak silné prožitky, že zůstanou v každém z nás nesmazatelně hluboko uvnitř. Následovalo nepřeberné množství Vašich doteků, plynulost pohybů, vše na sebe vzácně navazovalo, mezitím vším jsem se já vznášel a zase vracel, viděl, cítil, poslouchal a hlavně užíval snad celým tělem i duší. Klidná a neuspěchaná atmosféra dodala krásnou tečku za PROŽITKEM. Celý ten CELEK tj. prostředí, Vy, průběh a hlavně dostatek času tvoří dohromady nesmírně důležitou  VZÁCNOU HARMONII. 
 
Až v autě jsem si uvědomil,  kolik času jste mi věnovala, to jsou ty střípky ze kterých vznikla pro mě další nádherná skládačka do mého života.  
 
Za vše patří velký dík, přeji hodně SÍLY a LÁSKY do dalšího Vašeho působení."
 
S úctou Martin" - únor 2015 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Dlouho, velice dlouho jsem váhal s návštěvou tantra masáže. Nebál jsem se ani tak neznámého, jako spíš zklamání, pokud průběh a výsledek masáže ve mně uvnitř nebude odpovídat představám. Proto jsem nikdy nenašel odvahu navštívit " komerční "studia nabízející tuto masáž. Až náhodou jsem narazil na webové stránky Jani a Petra. Po přečtení všech článků, doporučení a rad jsem se rozhodl toto studio navštívit a nyní jsem moc rád, že jsem tak udělal.

Pocity během masáže byly ještě hezčí než v mých představách a za tuto skutečnost si zaslouží velké poděkování Jani. Její přístup ke mně - coby neznámému klientovi - byl velice příjemný, citlivý a v její společnosti jsem se cítil velice dobře. S ničím nespěchala, kdykoliv jsem si mohl svobodně říct, pokud by mně něco bylo nepříjemné - popravdě jsem této možnosti ale nevyužil. Protože všechno bylo krásné a příjemné. Tytam byly moje předchozí obavy. Její něžné, pomalé dotyky ve mně doznívají a cítím se velice vnitřně hezky, že to ani neumím popsat ....  Na to slova nestačí ....

Děkuji Jani i Petrovi ( byť jsme se osobně nesetkali ) že umí dávat tyto krásné pocity a přeju jim hodně a hodně spokojených zákazníků. Opravdu jsem velice rád, že jsem Vaše studio navštívil a určitě ne naposled."

Petr, Žamberk, listopad 2014

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Milá Jani,

před pár týdny jsem si našel Vaše stránky na webu. Impulsem k tomu mi byly určité životní situace a pocit, že chci ve svém životě udělat pár změn - tak trošku podle hesla:. "pokud se v tom  jak žiješ necítíš spokojený, změň něco".. Jenže jsem si nebyl jist, co vlastně mám změnit  a hlavně, jak to udělat..

Na Vašich stránkách jsem se dozvěděl základní informace o Tantře a její filozofii. Ale z prostého textu se  toho zase tolik nedozvíme, pokud jsme do té doby o filozofii a podstatě Tantry nic neslyšeli. Udělal jsem si tedy jen hrubou představu. Nicméně - poté jsem zavolal Vám a dnes si zpětně uvědomuji, že jsem měl ohromné štěstí, že jsem si vybral z nabídky na webu právě Vás, že jste právě byla dostupná a můj telefonát vzala - i přes fakt, že bylo již hodně po 18té hodině.. 

Dohodli jsme si schůzku a terapii a masáž hned na druhý den.. Velmi mne překvapila přívětivost, s jakou jste mne přijala a ještě více mne překvapil objem času ,který jste mi hned při první schůzce věnovala, nejen při masážích ale ještě před nimi  a dokonce i po masáži samotné!! Vše probíhalo tak přirozeně a v příjemné atmosféře. Později jsem u Vás absolvoval ještě další masáže, a vždy jste si na mne našla spoustu času a poskytla mi mnoho dobrých, užitečných a velmi lidských rad navíc k Vašim masážím, a k tomu ještě náměty, jak se ve svém životě posunout dále, jak pracovat na získání ztracené sebedůvěry, sebeúcty a jak se začít mít rád..

Mohl bych tu popsat na celé stránky, jak mi Vaše konzultace, terapie a masáže pomáhají, jak postupem času začínám lépe rozumět sám sobě a začínám chápat podstatu věty "mít se rád".. 

Velmi Vám děkuji za předání něčeho, co jsem dosud nikdy neměl příležitost dostat - a nemyslím ty placené hodiny masáží, ale především Váš lidský, zkušený a Vašimi vlastními životními zkušenostmi protkaný přístup ke mě jako k úplně cizímu člověku, klientovi a nyní k někomu, kdo Vás rozhodně bude doporučovat!!

Ještě jednou velmi děkuji, milá Jani!!

Roman, Hradec Králové

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Děkujeme i za velmi otevřený příspěvek se zpětnou vazbou od našeho stálého klienta Milana, který si můžete přečíst zde:  

 

Vážení návštěvníci těchto stránek,

rád bych Vám touto cestou podal moji referenci o tantra masáži i když "masáž" není zrovna výstižný výraz. Spíše bych to nazval něžné dotyky těla i duše. Toto mé hodnocení je určeno hlavně slušným lidem, romantikům se sklonem k optimismu.

Na "tantru" jsem narazil letos v lednu zcela náhodně, když jsem pátral po uvolňující masáži šíje a zad. Její popis mě zaujal a po několikadenním vnitřním boji jsem se rozhodl, že ji vyzkouším. Bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Možná, že jste zaslechli něčí výpověď, třeba člověka po vážné autonehodě, kdy se vyjádřil, že zásadně přehodnotil svůj postoj k životu a uvědomil si, co je pro něj důležité. Já jsem, díky TM, měl to štěstí, že jsem k tomuto uvědomění nepotřeboval žádný osudový zásah do mého zdraví, ale postačilo absolvovat několik setkání s Jani.

Jeden z názorů na TM je, že se jedná jenom o takové hlazení a lechtání peříčky a že je to předražené. Takový člověk by měl raději své peníze investovat do jiných druhů masáží ať již klasických či erotických, protože nepochopil podstatu věci. Přiznám se, že i já jsem měl z první masáže smíšené pocity a také se mi honilo hlavou, zda jít na další. Problém byl ale u mě - nedokázal jsem se totiž při masáži oprostit od myšlenek na mé pracovní a  jiné problémy, takže jsem se necítil tak, jak to popisovali ostatní spokojení klienti. Odborníci spočítali, že člověka napadne za den až 60.000 myšlenek ! I když se o tomto číslu dá polemizovat - jsou totiž lidé, kteří trpí, podle Cimrmannologů, dvěmi poruchami a to za a) myšlenku udržet a za b) myšlenku opustit. U TM je velmi důležité mít jenom jednu myšlenku a to uvědomovat si všechny kontakty, kterými jste obdarováváni. Pokud toto dokážete, vychutnáte si každou vteřinu strávenou v masážní místnosti. Mimochodem - prostředí je to velmi krásné a nemalou roli hraje i reprodukovaná hudba, která mě dokáže po skončení masáže upoutat na lůžku a klidně bych tam mohl relaxovat další hodiny.

Masáž absolvuji pravidelně,  zhruba 1x za měsíc, a stala se pro mě nepostradatelnou. V dnešní době, kdy se na Vás ze všech stran hrnou většinou negativní zprávy a informace, je velmi těžké nepodlehnout pesimistické náladě a v mnoha případech to má záporný vliv i na změnu chování lidí. Ti se stávají otrlými a vyburcuje je (ty slušnější) tak akorát nějaká televizní reportáž o utrpení dítěte či zvířete - pak jsou schopni zareagovat a snaží se pomoci. Je to škoda. O to víc si cením "práce", kterou jsem hýčkán od Jani a která mi pomáhá vnímat dnešní svět v jiném, krásnějším pohledu. Začal jsem si všímat maličkostí a detailů, které se dějí okolo mě a dosud jsem je bral jako samozřejmost, nebo je zcela přehlížel, pojem "špatné počasí" pro mě přestal existovat. Zdá se to třeba někomu jako hloupost, ale mě napadne, co by za to dali někteří lidé, aby mohli vidět nebo slyšet jak prší a fičí vítr, či chodit v metrových závějích. No nic, to jsem se dostal již někam jinam, jenom jsem chtěl na sobě maličko ukázat změnu, která mě "postihla" díky TM.

Co na závěr ?

Pokud jste přečetli celý článek a nenudil Vás, potom by jste, jako další krok, měli absolvovat tantra masáž a hlavně to nevzdávat a jít na další. Třeba budete mít to štěstí jako já a přehodnotíte svůj život.

A úplně poslední věc - sjednáte-li si termín a osud změní Vaše plány, informujte Jani či Petra, že nepřijdete. Mohou svůj čas věnovat někomu dalšímu a rozdávat svoji něhu ostatním klientům. Náš profesor matematiky nám vnuklul toto moudro:

1)     Sliby se mají plnit

2)     Nikomu nic neslibujte   

Milan (věk - stále před důchodem); Pardubice 2.5.2013

 

Absolvoval jsem další svoji měsíční pravidelnou kratičkou dvouhodinku s Jani a musím ještě doplnit svoji předchozí referenci k tantra masáži. Vrátím se k mému označení, že jsou to něžné dotyky těla i duše. Změnu mého myšlení jsem nastínil minule, teď něco málo k dotykům těla. Uvědomil jsem si, jaký zázrak je naše tělo a jak jsme k němu mnohdy neteční a zanedbáváme ho. A nejen to, my jsme schopni mu i úmyslně ubližovat !  Potom se divíme, že se objeví zdravotní problémy, které vůbec nemusely nastat. Někdo se domnívá, že svému tělu neubližuje a že se o něj pečlivě a svědomitě stará tím, že nepije, nekouří, sportuje a jí zdravě. To je ovšem omyl - některé věci kolem nás neovlivníte (chemicky upravené potraviny plné éček, znečištěné ovzduší, které musíte dýchat apod.) a naše tělesná schránka se s tím vším musí poprat. Zamyslete se nad svým tělem, proberte si všechny jeho části od prstů na nohou až po hlavu a uvědomte si, kolik "práce" musí odvést, aby vše fungovalo tak, jak má, při jeho průměrné , dejme tomu 70-ti leté, existenci. Je to fantastické a neuvěřitelné zjištění. A to jsou některé orgány, které si nemohou ani na kratičkou chviličku dát pauzu. Proto jsem, po několika desetiletích svého dosavadního života, dospěl k dalšímu závěru : moje tělo si rozhodně zaslouží pochvalu a nemohu to brát jako samozřejmost, jak skvěle mi slouží. Chválím ho tedy téměř každý den a jako malinkou prémii k pochvale mu dopřávám každý měsíc dvě hodinky v přítomnosti přeněžné bytosti Jani, která nevynechá téměř žádnou jeho část a hladí ho a hýčká svými zázračnými a nezapomenutelnými dotyky.

V souvislosti s tím hlazením si zpětně uvědomuji, že tohoto vyjádření pocitů a myšlenek od jiných osob (rodičů, manželky, mých dětí aj.) se mi v životě moc nedostávalo a tím, že jsem romantik, mi dost chyběly , což mohlo mít nemalý vliv na spokojenost s mojím dosavadním životem. Jani mi teď vše dodatečně vynahrazuje a  přiznávám se, že bych klidně dokázal přijímat její hlazení častěji. Neskromně prohlašuji, že ideální by pro mě bylo každé ráno prožívat  tantrický rituál, který předchází masáži. Že mě to hlazení přijde na nemalé peníze ? Vždyť ale právě k těm penězům mi dopomohlo mé dobře sloužící a fungující tělo !!!  Proto si určitě zaslouží, aby jsem mu vyjádřil, jak moc si ho vážím. Ženy a dívky mají tu výhodu, že se od nás mužů jaksi očekává, že budou hlazeny a hýčkány a je to přirozené. Opačně to tak již moc nefunguje. Mně se naposledy dostalo pohlazení od vnoučka a i když bylo strašně milé, není to to pravé ořechové. Vzpomenete si , kdy Vás naposledy někdo krásně pohladil ? Nebuďte lakotní a dopřejte svému tělu ten přepych, že si bude jen tak ležet , zajišťovat pouze základní funkce a že bude celé obdarováváno hlazením s velkým H. Určitě Vám to vrátí ! 

Milan, Pardubice 4.6.2013.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 „Děkuji za nádhernou masáž, Vaše ruce jsou zázračné.“ Honza

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Děkuji Jani za příjemný zážitek. Celý podvečer byl ve Vaší společnosti laskavý a milý, máte příjemné vystupování a Vaše doteky během masáže byly kouzelné a jenom příjemné. Vaše masáž byla jemná a smyslná. Tantrický rituál byl příjemně uvolňující a jemnost vašeho doteku byla úžasná. Horké ručníky jsou jedinečné - to je opravdu neskutečný zážitek. Celkový dojem z masáže - příjemná masáž, intenzivní okamžiky, pohádkový zážitek." Martin

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A most special time.. Not having any expectations, every moment / touch provided an intense feeling of pleasure. No part was without sensation.  A perfect way to be releated of any stress. Thanks. Donald

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jani is a very wonderful masseuse. A caring person and always very professional. She gives a great experience. I will always remember my visit! Darr

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Reference - Petr

 

Dlouho jsme sem zpětné vazby nepřidávali. Jsou však naplňující a povzbudivé pro nás a snad i pro Vás, kteří hledáte cestu, jak přinést do života svého a blízkých novou kvalitu, bezpodmínečnou lásku, radost a s tím spojené zdraví. 

Některé zpětné vazby za poslední období s dovolením cituji:

 

Žena po více než roční zkušenosti:

"Někdy se až bojim nadechnout, jak se mi od jara pomalu mění život a stává se krásnějším. Někdy člověk nevěří a občas dostanu facku a hezky si zase sednu na zadek. Ale pak je to zase o něco lepší. Po té druhé masáži je vůbec všechno nějak jiné. I na dětech je to znát...... Děkuji Ti."

 

Její partner:

"Zdravím Petře, tak dnešek platí, Dana dárek obdržela a očička se ji rozjasnila :-) se slovy: "Já si to ale domluvila ještě na středu", ale přemlouvat se rozhodně nenechala :-). Chtěl jsem Vám ještě napsat a teď opravdu nevím jak, aby to nevyznělo hloupě..., ale po poslední Tantře mi  D. zářila ještě víc.. Moc Vám děkuji, protože díky Tantře přestala cítit bolest, kterou měla po porodu a stala se ženou mnoha orgasmů. Díky a budu se těšit na D.překrásný úsměv na tváři."

 

Žena se zkušeností 6 sezení a naším seminářem výuky Tantra masáže:

 "Jsem klidnější ve všech stresových situacích jen proto, že vím o Tvé existenci a klidu.."

 

No a nádherné zprávy od ženy s jednou zkušeností. Je v ní moudro a pokora jejího života a zároveň odvaha jít do nepoznaného:

"Milý Petře, přeji dobré ráno. O masáži Tantry jsem četla a i v televizi byl pořad. Má touha je to vyzkoušet, chci si život prožít v radosti a ke spokojenosti. Jsem sama vdova, proč to nevyzkoušet. Masáž budu chtít tu 3 hod., vice osobně a těším se."

"Milý Petře, moc děkuji. To pohlazení, stisky a prožitek z rituálu prožívám v mysli každý den. Bylo to moc krásné. Jsem ráda, že jsem tu masáž tak prožila, navíc s charismatickým masérem, ke kterému jsem získala velkou důvěru, je to výjimečné, moc děkuji." 

"Milý Petře, přeji pěkný a pohodový den. Musím Vám sdělit velkou radost, na naši seanci, co jste vyslal moje přání do vesmíru, tak se to splnilo. Syn  mně oznámil, že s manželkou čekají dítě. Mám z toho velkou radost, moc děkuji Vám Petře. "

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

Reference od muže pro Petra:

Milý Petře, děkuji Vám za "virtuózní masáž". Už zase se mi trochu stýská po Vaší péči. Musím najít nějakou volnou chvilku na další koncert pro Vaše dlaně. J. - březen 2016

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Petře, ještě jednou děkuji za milé přijetí, vstřícné jednání a citlivý přístup. Prostředí nemá chybu. Vaše masáž byla úžasná. Je zajímavé jak se člověk dostane do úplně zvláštního stavu, soustředí se jen na sebe, své pocity a vnímá tu spoustu různých dotyků, pohlazení, mazlení, lechtání, silnějších stisků, tlaků, střídání tepla, chladu, vše se rozehrává jako pestrá symfonie a neustále vás překvapuje co to s vámi dělá. Myšlenkami jsem byl spíše odpoutaný od světa, ale chvílemi se dostavují pocity nejen lásky erotické, ale i mateřské, partnerské, prostě taková celá paleta. Děkuji, že jste byl mým průvodcem. Rád si to někdy zopakuji. S pozdravem J.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Reference od žen pro Petra:

"Milý Petře, chtěla jsem Ti ještě jednou poděkovat za masáž. Slzy při masáži i hluboký orgasmus byly poprvé. Dech je mocný a je super, když dýchá nahlas i dávající, je to dobrá podpora. Cítím se mnohem lépe a je ohromné, že mi zmizel i ekzém :-). Ráda bych s Tebou v masážích pokračovala a šla dál, hlouběji." Hanka (praktikující bodyworkerka) - květen 2016

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

„Petře, Vaše ruce jsou lék, Vaše dotyky daly proniknout mému já, cítím nepopsatelné uvolnění celé mysli i těla. Svět je zase krásný. Moc Vám za vše DĚKUJI. M.“ - prosinec 2015

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Děkuji Petrovi za 1. zasvěcení do tantrického rituálu a masáže. Bylo to velmi příjemné a obohacující, především pro zklidnění mojí mysli. Holky, pokud jste nervózní či máte obavu, tak ji odhoďte. Petr je velmi zkušený masér, takže stačí se rozhodnout a zažít skutečnou tantru i s "cizím člověkem". Poprvé jsem pochopila, jak důležitá je odbornost a zkušenost v této oblasti. A jen jedno setkání je první vstupní branou do nového světa vnímání vašeho života i sama sebe. Děkuji za tento prožitý čas nabitý energií a velmi se těším na další tantrické setkání.

S láskou Šárka, Namasté - září 2014

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Milý Petře, moje kráska je zdravá a já se raduju. Raduju se z tolik krásných věcí a zapomínám na úzkost. Jsem svěží a můžu si dovolit i nahé koupání v přírodě.

Jana S., Pardubice - březen 2014

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Petře, moc děkuji za Tebe a za večer, moc si toho vážím, opravdu. Bylo to pro mne obohacující o zkušenosti. Přeji krásný zbytek dne.

Jana, Poděbrady - únor 2014

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Byl jsi pro mě velká výzva! Vždycky jsem se bála mužů s takovou figurou jako máš ty! Byla to pro mě nepřekonatelná překážka pro seznámení s nimi. A ty jsi mi pomohl přes to přejít. Ještě jednou díky!   

Jana P., Nymburk - červenec 2013

 

 

<em s

Galerie fotografií

    

Kontakty

+420 604 147 289 – Jani

+420 603 877 187 – Petr

e-mail: info@tantramasaze-pardubice.cz